Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X1 2-IN-1 G9 Gen 9 Ultra 5 125U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD X1 2-IN-1 G9 Gen 9 Ultra 5 125U, 16GB, 512GB SSD, NVMe M.2, 14" 1920 x 1200, Windows 11 Pro, Silver, NORDICS Keyboard
Tootekood: 21KE0048MZ
Eripakkumised
Pakkumised
1281,56 € −111,44 € | |||
1375,00 € −170,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21KE0048MZ |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1281.56 |
| Max. hind | 1375.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib