Kasutatud sülearvuti Lenovo V15 G4 Gen 4 82YU014CGE - 15,6" FHD, AMD Ryzen 5 7520U, 16GB RAM, 512GB SSD, inkl. Windows 11 Home & Installation DE Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo V15 G4 Gen 4 82YU014CGE - 15,6" FHD, AMD Ryzen 5 7520U, 16GB RAM, 512GB SSD, inkl. Windows 11 Home & Installation DE Keyboard
Tootekood: BND_82YU014CGE _W11H_Inst
Pakkumised
789,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BND_82YU014CGE _W11H_Inst |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 789.00 |
| Max. hind | 789.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib