Sülearvuti Lenovo V15 G5 Gen 5 83GW00FQGE -15,6" FHD, Intel 5 120U, 8GB RAM, 512GB SSD, DOS DE Keyboard
Tootekood: 83GW00FQGE
Pakkumised
580,28 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW00FQGE |
| Operatsioonisüsteem | DOS /ilma tarkvarata |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 580.28 |
| Max. hind | 580.28 |
| Toode lisatud | 2026-03-08 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib