Sülearvuti Acer Aspire Go 15 AG15-32P-3249 15.6 IPS N355 16GB 512SSD CZ/ SK W11 Silver
Tootekood: NX.J46EC.003 GTIN: 4711474275868
Eripakkumised
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | NX.J46EC.003 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |

Ole esimene, kes toodet kommenteerib