Sülearvuti Lenovo ThinkPad T16 G4 16 FHD+ IPS 340 32GB 512SSD EN W11Pro Black 21QN0021PB
Tootekood: 21QN0021PB GTIN: 198157821477
Pakkumised
1681,08 € | |||
1793,46 € | |||
1838,41 €* | |||
1838,41 €* | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QN0021PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 32GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1681.08 |
| Max. hind | 1859.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |








Ole esimene, kes toodet kommenteerib