Sülearvuti Lenovo ThinkPad L16 G2 16FHD+ IPS 215 16GB 512SSD EN W11Pro Black 21SC0025PB
Tootekood: 21SC0025PB GTIN: 8221141841822
Pakkumised
1403,81 € +1,22 € | |||
1537,18 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21SC0025PB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1403.81 |
| Max. hind | 1537.18 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib