Sülearvuti Lenovo V15 G4 IRU 15.6 FHD i3-1315U 16GB 512SSD US W11 Black 83A100PBUS
Tootekood: 198155714429 GTIN: 198155714429
Pakkumised
469,99 €* | |||
469,99 €* | |||
493,15 € −1,00 € | |||
530,84 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 198155714429 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 469.99 |
| Max. hind | 559.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |









Ole esimene, kes toodet kommenteerib