Sülearvuti Apple MacBook Neo 13" (2026) (A18 Pro 6-Core CPU, 5-Core GPU, 8GB RAM, 256GB SSD, INT) Silver
Tootekood: MHFA4ZE GTIN: 195950851069
Pakkumised
699,00 € | |||
742,60 € +0,10 € | |||
747,91 € | |||
659,00 € | |||
664,88 € | |||
669,00 € | |||
670,15 € | |||
690,19 € −0,24 € | |||
699,00 € | |||
715,18 € | |||
715,50 € | |||
719,00 € | |||
719,00 € | |||
719,00 € | |||
734,70 € +0,10 € | |||
774,00 € | |||
806,95 € | |||
806,95 € +0,37 € | |||
814,07 € +0,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MHFA4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 659.00 |
| Max. hind | 814.07 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |






















Ole esimene, kes toodet kommenteerib