Sülearvuti Apple MacBook Neo 13" (2026) (A18 Pro 6-Core CPU, 5-Core GPU, 8GB RAM, 256GB SSD, INT) Indigo
Tootekood: MHFF4ZE GTIN: 195950852943
Pakkumised
699,00 € | |||
695,16 € | |||
745,10 € | |||
664,65 € | |||
664,88 € | |||
669,00 € | |||
670,99 € | |||
671,68 € | |||
696,20 € | |||
699,00 € | |||
715,50 € | |||
719,00 € | |||
719,00 € | |||
719,00 € | |||
720,17 € | |||
774,00 € | |||
806,95 € | |||
806,95 € +0,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MHFF4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 664.65 |
| Max. hind | 806.95 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |





















Ole esimene, kes toodet kommenteerib