Sülearvuti Apple MacBook Neo 13" (2026) (A18 Pro 6-Core CPU, 5-Core GPU, 8GB RAM, 256GB SSD, INT) Blush
Tootekood: MHFH4ZE GTIN: 195950853889
Pakkumised
699,00 € | |||
657,13 € | |||
664,70 € | |||
664,90 € | |||
679,21 € | |||
659,10 € −1,40 € | |||
660,41 € | |||
669,00 € | |||
676,90 € | |||
682,94 € −0,24 € | |||
699,00 € | |||
719,00 € | |||
742,00 € +30,00 € | |||
806,95 € | |||
806,95 € +0,37 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MHFH4ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 657.13 |
| Max. hind | 806.95 |
| Toode lisatud | 2026-03-10 |






















Ole esimene, kes toodet kommenteerib