Sülearvuti DELL Precision 7510 15.6" Touch Glare FHD (1920x1080) Intel Xeon E3-1535Mv5 (2.90GHz/8MB) Nvidia Quadro M2000M 4GB GDDR5 16GB
Sülearvuti DELL Precision 7510 15.6" Touch Glare FHD (1920x1080) Intel Xeon E3-1535Mv5 (2.90GHz/8MB) Nvidia Quadro M2000M 4GB GDDR5 16GB
Tootekood: 272633751
Info: http://www.dell.com
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 272633751 |
| Protsessori tüüp | Intel Xeon |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Puutetundlik ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Veebikaamera | Jah |
| Bluetooth | Jah |
| HDMI | Jah |
| Toode lisatud | 2016-05-08 |



Ole esimene, kes toodet kommenteerib