Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon G13 | Intel Ultra 7 256V 4800MHz | 16GB LPDDR5 | 512GB SSD | Intel Arc Graphics (ID: 6176)
Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad X1 Carbon G13 | Intel Ultra 7 256V 4800MHz | 16GB LPDDR5 | 512GB SSD | Intel Arc Graphics (ID: 6176)
Pakkumised
2099,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 2099.00 |
| Max. hind | 2099.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-13 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib