Kasutatud sülearvuti HP Elitebook 830 G10 | Intel i5-1335U 4600MHz | 16GB LPDDR5 | 256GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 6358)
Kasutatud sülearvuti HP Elitebook 830 G10 | Intel i5-1335U 4600MHz | 16GB LPDDR5 | 256GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 6358)
Pakkumised
699,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| LED ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Min. hind | 699.00 |
| Max. hind | 699.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-13 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib