Sülearvuti Apple MacBook Air 15" (2026) (M5 10-Core CPU, 8-Core GPU, 16GB RAM, 512GB SSD, US) Silver
Tootekood: MDV94LL
Eripakkumised
Pakkumised
1499,00 € | |||
1579,00 € +10,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MDV94LL |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1499.00 |
| Max. hind | 1579.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |







Ole esimene, kes toodet kommenteerib