Sülearvuti HP ProBook 465 G11 AMD Ryzen 7 7735U 512GB SSD, 16GB 16" (1920x1200) WIN11 Pro Backlight Keyboard
Tootekood: A1RM8UT#ABA
Pakkumised
1099,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A1RM8UT#ABA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Klaviatuuri taustavalgustus | Jah |
| Min. hind | 1099.00 |
| Max. hind | 1099.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib