Sülearvuti HP ZBook Firefly 14 G11 MOBILE WORKSTATION Ultra 5 135U 256GB SSD, 16GB 14" (1920x1200) WIN11 Pro SILVER
Tootekood: A6UJ7UT#ABA
Pakkumised
1865,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | A6UJ7UT#ABA |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 256GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Värvus | Hõbedane |
| Min. hind | 1865.00 |
| Max. hind | 1865.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib