Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkcenter M75Q Gen 5 Octal Ryzen 7 Pro 8700GE 16GB 512GB NVMe Windows 11 Pro
Tootekood: ThinkcenterM75Q16GB
Pakkumised
765,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | ThinkcenterM75Q16GB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 7 Professional |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Min. hind | 765.00 |
| Max. hind | 765.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib