Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s Gen 5 Intel Ultra 7 155U 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1200) Windows 11 Pro
Tootekood: 21LSX009US
Pakkumised
1175,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21LSX009US |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1175.00 |
| Max. hind | 1175.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib