Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad P14s Gen 5 Intel Ultra 7 155H 1TB SSD, 32GB 14.5" (1920x1200) Windows 11 Pro
Tootekood: 21G2X028US-32GB
Pakkumised
1429,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21G2X028US-32GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1429.00 |
| Max. hind | 1429.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib