Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 MOBILE WORKSTATION AMD Ryzen AI 7 PRO 350 5.0GHz, 1TB SSD, 32GB 14" WUXGA Windows 11 Pro Black
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad P14s Gen 6 MOBILE WORKSTATION AMD Ryzen AI 7 PRO 350 5.0GHz, 1TB SSD, 32GB 14" WUXGA Windows 11 Pro Black
Tootekood: 21QLX001R1-32GB
Pakkumised
1329,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21QLX001R1-32GB |
| Operatsioonisüsteem | Windows 7 Professional |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 1TB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1329.00 |
| Max. hind | 1329.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib