Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 AMD Ryzen AI 7 PRO 350 5.0GHz, 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA Windows 11 Pro Black
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s Gen 6 AMD Ryzen AI 7 PRO 350 5.0GHz, 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA Windows 11 Pro Black
Tootekood: 21TBX00AR1
Pakkumised
1275,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21TBX00AR1 |
| Operatsioonisüsteem | Windows 7 Professional |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1275.00 |
| Max. hind | 1275.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib