Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 AMD Ryzen 7 PRO 7840U 4.8GHz, 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA Touch Windows 11 Pro STORM GRAY
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad T14s Gen 4 AMD Ryzen 7 PRO 7840U 4.8GHz, 512GB SSD, 16GB 14" WUXGA Touch Windows 11 Pro STORM GRAY
Tootekood: 21F8X029US
Pakkumised
865,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21F8X029US |
| Operatsioonisüsteem | Windows 7 Professional |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 865.00 |
| Max. hind | 865.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib