Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD T14S 2-IN-1 G1 Gen 1 2C+10c Ultra 5 235U, 32GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 Multitouch, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD T14S 2-IN-1 G1 Gen 1 2C+10c Ultra 5 235U, 32GB, 512GB SSD, M.2, 1920 x 1200 Multitouch, Windows 11 Pro, Black, NORDICS Keyboard
Tootekood: 21R4S05L00
Eripakkumised
Pakkumised
1299,00 € +50,00 € | |||
1350,56 € −117,44 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21R4S05L00 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Mälu maht | 32GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 1299.00 |
| Max. hind | 1350.56 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib