Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD P14S G5 Gen 5 Ryzen 5 Pro 8640HS, 16GB, n a, 14" 1920 x 1200, No OS, Black, GB Keyboard
Kasutatud sülearvuti Lenovo THINKPAD P14S G5 Gen 5 Ryzen 5 Pro 8640HS, 16GB, n a, 14" 1920 x 1200, No OS, Black, GB Keyboard
Tootekood: 21ME002SUK
Eripakkumised
Pakkumised
925,00 € | |||
926,38 € −91,62 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21ME002SUK |
| Operatsioonisüsteem | Android |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 925.00 |
| Max. hind | 926.38 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib