Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad L14 G4 Gen 4 i7-1365U 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1080) TOUCHSCREEN IPS WIN11 Pro THUNDER BLACK
Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad L14 G4 Gen 4 i7-1365U 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1080) TOUCHSCREEN IPS WIN11 Pro THUNDER BLACK
Tootekood: 21H1X000R1
Eripakkumised
Pakkumised
939,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21H1X000R1 |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 939.00 |
| Max. hind | 939.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib