Kasutatud sülearvuti Lenovo V14 G4 Gen 4 ABP AMD Ryzen 7 7730U 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1080) WIN11 BLACK
Tootekood: 83FG001NUS
Eripakkumised
Pakkumised
1029,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83FG001NUS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 1029.00 |
| Max. hind | 1029.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib