Kasutatud sülearvuti Lenovo V14 G5 Gen 5 IRL 7 240H 512GB SSD, 8GB 14" (1920x1080) WIN11
Tootekood: 83HDA06FUS
Eripakkumised
Pakkumised
965,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83HDA06FUS |
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 965.00 |
| Max. hind | 965.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib