Kasutatud sülearvuti Lenovo V15 G4 Gen 4 AMN AMD Ryzen 3 7320U 512GB SSD, 16GB 15.6" (1920x1080) NoOS BUSINESS BLACK
Tootekood: 83CQ0023US
Eripakkumised
Pakkumised
679,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83CQ0023US |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 679.00 |
| Max. hind | 679.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib