Kasutatud sülearvuti Lenovo V15 G5 Gen 5 IRL i3-1315U 512GB SSD, 8GB 15.6" (1920x1080) NoOS BLACK
Tootekood: 83GW00GCUS
Eripakkumised
Pakkumised
679,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW00GCUS |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i3 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 679.00 |
| Max. hind | 679.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-14 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib