Kasutatud sülearvuti Lenovo ThinkPad P15s Gen 2 - Kasutatud!
Tootekood: 20W60098MX kasutatud
Pakkumised
875,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20W60098MX kasutatud |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Mälu maht | 12GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Graafikakiirendi | Nvidia |
| Min. hind | 875.00 |
| Max. hind | 875.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-19 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib