Sülearvuti Apple MacBook Air 13" (2026) (M5 10-Core CPU, 10-Core GPU, 24GB RAM, 512GB SSD, INT) Midnight
Tootekood: MGP84ZE
Pakkumised
1599,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | MGP84ZE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 24GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1599.00 |
| Max. hind | 1599.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-20 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib