Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 850 G5 | Intel i5-8350U 3600Mhz | 16GB DDR4 | 256GB SSD | Intel UHD 620 (ID: 3195)
Pakkumised
399,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 399.00 |
| Max. hind | 399.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-21 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib