Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad X13 G3 | Intel i5-1245U 4400MHz | 16GB LPDDR4 | 256GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 5834)
Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad X13 G3 | Intel i5-1245U 4400MHz | 16GB LPDDR4 | 256GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 5834)
Pakkumised
699,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | WUXGA (1920 x 1200) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 699.00 |
| Max. hind | 699.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-21 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib