Kasutatud sülearvuti HP Probook 430 G8 | Intel i5-1135G7 4200MHz | 8GB DDR4 | 256GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 6469)
Kasutatud sülearvuti HP Probook 430 G8 | Intel i5-1135G7 4200MHz | 8GB DDR4 | 256GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 6469)
Pakkumised
275,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 275.00 |
| Max. hind | 275.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-21 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib