Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad T580 | Intel i5-8250U 3400Mhz | 8GB DDR4 | 256GB SSD | Intel UHD 620 (ID: 5712)
Pakkumised
449,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 8GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 256GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 449.00 |
| Max. hind | 449.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib