Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7520 Carbon | Intel i5-1145G7 4400MHz | 16GB LPDDR4 | 512GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 5841)
Kasutatud sülearvuti DELL Latitude 7520 Carbon | Intel i5-1145G7 4400MHz | 16GB LPDDR4 | 512GB SSD | Intel Iris Xe Graphics (ID: 5841)
Pakkumised
625,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Min. hind | 625.00 |
| Max. hind | 625.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |




Ole esimene, kes toodet kommenteerib