Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad T490s | Intel i7-8565U 4600MHz | 16GB LPDDR4 | 512GB SSD | Intel UHD 620 (ID: 6477)
Kasutatud sülearvuti Lenovo Thinkpad T490s | Intel i7-8565U 4600MHz | 16GB LPDDR4 | 512GB SSD | Intel UHD 620 (ID: 6477)
Pakkumised
515,00 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Ekraani suurus | 13" - 14,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Klaviatuuri asetus | FI/SWE |
| Kaal | 1,3kg |
| Min. hind | 515.00 |
| Max. hind | 515.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib