Sülearvuti Lenovo ThinkPad X1 Carbon 2016 4G 20FB006AMS
Tootekood: 20FB006AMS
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 20FB006AMS |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core i7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 2560×1440 (WQHD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Toode lisatud | 2016-05-10 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib