Sülearvuti DELL 15 DC15255 15,6" Ryzen 5, 8GB, 512GB SSD
GTIN: 3707815128253
Pakkumised
555,29 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 8GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Min. hind | 493.90 |
| Max. hind | 555.29 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |






Ole esimene, kes toodet kommenteerib