Sülearvuti DELL Pro 13 Plus PB13250 13,3" Ultra 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: BTO211_PB13250_EMEA GTIN: 2000001399507
Eripakkumised
Pakkumised
1541,63 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | BTO211_PB13250_EMEA |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 1541.63 |
| Max. hind | 1624.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib