Sülearvuti Lenovo IdeaPad Slim 3 15AMN8 15,6" Ryzen 3, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 82XQ013ALT GTIN: 199273637126
Pakkumised
533,89 € +61,09 € | |||
535,00 € +61,00 € | |||
575,36 € | |||
472,42 € | |||
482,80 € +10,00 € | |||
542,81 € | |||
542,90 € +62,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 82XQ013ALT |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 3 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 472.42 |
| Max. hind | 575.36 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib