Sülearvuti Lenovo LOQ 15AHP10 15,6" Ryzen 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 83JG000KNT GTIN: 198156539458
Pakkumised
1021,76 € | |||
1029,00 € | |||
1029,20 € | |||
1037,26 € | |||
935,02 € | |||
972,53 € | |||
998,69 € | |||
1004,94 € | |||
1022,00 € | |||
1037,80 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83JG000KNT |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Displayport | Jah |
| USB-C | Jah |
| USB 3.2 | Jah |
| Min. hind | 935.02 |
| Max. hind | 1159.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib