Sülearvuti Asus B3605CVA 16" Core 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: B3605CVA-MB0796XA GTIN: 4711636255493
Pakkumised
792,91 € | |||
820,51 € | |||
776,61 € | |||
791,55 € | |||
799,30 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B3605CVA-MB0796XA |
| Protsessori tüüp | Intel Core 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Min. hind | 776.61 |
| Max. hind | 942.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib