Sülearvuti Lenovo ThinkPad L14 G6 AMD 14" Ryzen 7, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21S8003RMX GTIN: 199274032630
Pakkumised
1337,37 € | |||
1354,99 € | |||
1360,57 € | |||
1383,22 € | |||
1330,00 € −25,00 € | |||
1330,00 € | |||
1381,30 € | |||
1389,00 €* | |||
1389,00 €* | |||
1389,10 € −12,91 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21S8003RMX |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 7 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Sõrmejäljelugeja | Jah |
| TPM | Jah |
| Min. hind | 1269.00 |
| Max. hind | 1469.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |
















Ole esimene, kes toodet kommenteerib