Sülearvuti Lenovo V Series 15,6" i5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 83GW008ERI GTIN: 199271997185
Pakkumised
517,27 € | |||
522,00 € | |||
522,90 € | |||
526,00 € | |||
535,99 € | |||
527,33 € | |||
531,02 € +6,87 € | |||
534,90 € | |||
535,35 € | |||
538,94 € | |||
587,79 € +0,54 € | |||
652,00 € +90,00 € | |||
1106,88 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 83GW008ERI |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Klaviatuuri asetus | US/UK |
| Bluetooth | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 517.27 |
| Max. hind | 1106.88 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |


















Ole esimene, kes toodet kommenteerib