Sülearvuti Lenovo ThinkBook 16 G7 ARP 16" Ryzen 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: 21MW0000LT GTIN: 197531828613
Pakkumised
763,20 € | |||
764,00 € | |||
786,72 € | |||
750,99 € | |||
765,14 € | |||
772,90 € | |||
789,00 €* | |||
1258,45 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | 21MW0000LT |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Hall |
| Min. hind | 750.99 |
| Max. hind | 1258.45 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |















Ole esimene, kes toodet kommenteerib