Sülearvuti Asus ExpertBook B3 14" Ultra 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: B3405CCA-LY2695X GTIN: 4711636445573
Pakkumised
1017,40 € | |||
1046,67 € | |||
1070,00 € | |||
1001,59 € | |||
1013,24 € | |||
1025,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | B3405CCA-LY2695X |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Pro |
| Protsessori tüüp | Intel Core Ultra 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1200 (WUXGA) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | Intel |
| Matt ekraan | Jah |
| Min. hind | 1001.59 |
| Max. hind | 1210.50 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |














Ole esimene, kes toodet kommenteerib