Sülearvuti DELL Pro 15 Essential PV15255 15,6" Ryzen 5, 16GB, 512GB SSD
Tootekood: PV15255_MDO_852_HOM_3YPSNO GTIN: 2000001412978
Pakkumised
763,80 € | |||
784,21 € | |||
817,00 € | |||
825,60 € | |||
746,56 € | |||
760,04 € | |||
793,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | PV15255_MDO_852_HOM_3YPSNO |
| Operatsioonisüsteem | Windows 11 Home |
| Protsessori tüüp | AMD Ryzen 5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 15" - 16,3" |
| Ekraani resolutsioon | 1920×1080 (Full HD) |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Graafikakiirendi | AMD/ATI |
| Matt ekraan | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 746.56 |
| Max. hind | 899.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-22 |













Ole esimene, kes toodet kommenteerib