Sülearvuti Apple MacBook Air 13 (2026), M5, 10C/8C, 16 GB, 512 GB, RUS, must -
Tootekood: Z1L6000AE GTIN: 2000003057245
Pakkumised
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | Z1L6000AE |
| Operatsioonisüsteem | macOS |
| Protsessori tüüp | Apple M5 |
| Mälu maht | 16GB |
| Ekraani suurus | 13" - 14,5" |
| Kõvaketta maht | 512GB SSD |
| SSD seade | Jah |
| Thunderbolt 4 | Jah |
| Thunderbolt | Jah |
| Värvus | Must |
| Min. hind | 1299.00 |
| Max. hind | 1299.00 |
| Toode lisatud | 2026-03-23 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib