Kasutatud sülearvuti HP EliteBook 850 G3 i5-6300U 16GB 512GB SSD 15,6" FHD Win10pro Used
Tootekood: HP850G3I5-6300U16G512SSD15,6FHDW GTIN: 5901443265894
Pakkumised
339,90 € | |||
Toote tehnilised andmed
| Tootekood | HP850G3I5-6300U16G512SSD15,6FHDW |
| Operatsioonisüsteem | Windows 10 Pro |
| Ekraani suurus | 15" - 16,9" |
| Ekraani resolutsioon | Full HD (1920 x 1080) |
| Mälu maht | 16GB |
| Protsessori tüüp | Intel Core i5 |
| Kõvaketta maht | 512GB |
| Kõvaketta tüüp | SSD |
| Min. hind | 339.90 |
| Max. hind | 339.90 |
| Toode lisatud | 2026-03-29 |





Ole esimene, kes toodet kommenteerib